Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

31 Finał WOŚP

31 Finał WOŚP

Sępólno Krajeńskie - 29 stycznia 2023 r.

Sala koncertowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

16:00 - SCENICZNE WIDOWISKO LASEROWE - emocjonujący pokaz iluminacji i dźwięków.
16:30 - Koncert MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ Centrum Kultury Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
17:00 - Koncert DZIECIĘCEGO STUDIA PIOSENKI oraz MŁODZIEŻOWEGO STUDIA PIOSENKI Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
17:30 - Odsłona artystyczna w wykonaniu dzieci z Gminnego Przedszkola nr 2 BAJKA w Sępólnie Krajeńskim oraz Gminnego Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim
18:00 - REVOLT ACT - Toruński projekt muzyczny eksperymentujący z ciężkimi i melodyjnymi gitarowymi riffami.
19:00 - Koncert AREK ADAMIAK I PRZYJACIELE
20:00 - ŚWIATEŁKO DO NIEBA
W trakcie wydarzenia odbywać się będą licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz tegorocznej zbiórki oraz gadżetów WOŚP

ZAPRASZAMY!!!

 

  Kliknij aby odsłuchać 31 Finał WOŚP Sępólno Krajeńskie - 29 stycznia 2023 r. Sala koncertowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim 16:00 - SCENICZNE WIDOWISKO LASEROWE - emocjonujący pokaz iluminacji i dźwięków. 16:30 - Koncert MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ Centrum Kultury Sztuki w Sępólnie Krajeńskim 17:00 - Koncert DZIECIĘCEGO STUDIA PIOSENKI oraz MŁODZIEŻOWEGO STUDIA PIOSENKI Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim 17:30 - Odsłona artystyczna w wykonaniu dzieci z Gminnego Przedszkola nr 2 BAJKA w Sępólnie Krajeńskim oraz Gminnego Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim 18:00 - REVOLT ACT - Toruński projekt muzyczny eksperymentujący z ciężkimi i melodyjnymi gitarowymi riffami. 19:00 - Koncert AREK ADAMIAK I PRZYJACIELE 20:00 - ŚWIATEŁKO DO NIEBA W trakcie wydarzenia odbywać się będą licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz tegorocznej zbiórki oraz gadżetów WOŚP ZAPRASZAMY!!!   Powered By GSpeech

 

WOSP Sępólno

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech