Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Fantastyczne widowisko laserowe na rozpoczęcie 31. Finału WOŚP

Zapraszamy Państwa na niezwykłe sceniczne widowisko laserowe, które rozpocznie 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 29 stycznia o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Sztuki Sępólnie Krajeńskim. Światło, dźwięk i efekty specjalne – każdy z tych elementów w połączeniu w jedną spójną całość, stworzy nadzwyczajny spektakl świateł i wiązek laserowych, przyprawiający niejednego o gęsią skórkę. Unikalność przestrzennych pokazów laserowych to ich widowiskowość, spektakl kolorów, form i dźwięków. Zapraszamy zatem na wyjątkowe przeżycie wizualne, które odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wstęp na widowisko laserowe jest bezpłatne.


Serdecznie zapraszamy!
Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszamy Państwa na niezwykłe sceniczne widowisko laserowe, które rozpocznie 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 29 stycznia o godz. 16:00 w Centrum Kultury i Sztuki Sępólnie Krajeńskim. Światło, dźwięk i efekty specjalne – każdy z tych elementów w połączeniu w jedną spójną całość, stworzy nadzwyczajny spektakl świateł i wiązek laserowych, przyprawiający niejednego o gęsią skórkę. Unikalność przestrzennych pokazów laserowych to ich widowiskowość, spektakl kolorów, form i dźwięków. Zapraszamy zatem na wyjątkowe przeżycie wizualne, które odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wstęp na widowisko laserowe jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

Lasery WOŚP 2023

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech