Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Koncert zespołu Revolt Act – 31. Finał WOŚP

Już 29 stycznia zagra 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – tym razem żeby wygrać z sepsą. Na deskach sępoleńskiej sceny w Centrum Kultury i Sztuki, wystąpi dla Państwa toruński zespół Revolt Act, eksperymentujący z ciężkimi i melodyjnymi gitarowymi riffami, podparty mocną sekcją rytmiczną i dopełniony melodyjnym, acz mocnym wokalem. Zapraszamy zatem na rockowe granie 29 stycznia o godz. 18:00, sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać Już 29 stycznia zagra 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – tym razem żeby wygrać z sepsą. Na deskach sępoleńskiej sceny w Centrum Kultury i Sztuki, wystąpi dla Państwa toruński zespół Revolt Act, eksperymentujący z ciężkimi i melodyjnymi gitarowymi riffami, podparty mocną sekcją rytmiczną i dopełniony melodyjnym, acz mocnym wokalem. Zapraszamy zatem na rockowe granie 29 stycznia o godz. 18:00, sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

 

Revolt Act WOŚP 2023

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech