Państwo Zofia i Stanisław Tobolscy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

„Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas, gdy kocha się zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los”.  Jan Paweł II

W piątek, 10 listopada br. Państwo Zofia i Stanisław Tobolscy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli ZŁOTE GODY. Szanowni Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra rodziny założonej przed pół wiekiem zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystego aktu dekoracji dokonał Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Burmistrz  wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Wiese-Spichalską wyraził słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia.