UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:•    CZWARTEK –  16 listopada; godz.16:00 -  WARSZTATY KULINARNE  - w ramach realizacji projektu pn. „Seniorzy na szóstkę!”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
•   PIĄTEK –  17 listopada; godz.10:30  – WARSZTATY RĘKODZIEŁA w ramach realizacji projektu  pn. „Aktywni i kreatywni” ,  finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,   Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
•    PONIEDZIAŁEK  -  20 listopada; godz. 17:00  KABARET  DOJRZAŁY – warsztaty w ramach realizacji projektu  pn. „Aktywni i kreatywni” , finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,   - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
•    WTOREK – 21 listopada; godz. 11:00  Kurs komputerowy dla zaawansowanych grupa I - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
•   WTOREK  -  21 listopada; godz. 15:45  WARSZTATY WOKALNE w ramach realizacji projektu pn. „Seniorzy na szóstkę!”,  finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
•    ŚRODA 22 listopada; godz.11:00 Kurs komputerowy dla zaawansowanych grupa II - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6


Punkt informacyjny czynny w każdą pierwszą  środę miesiąca w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6 w Sępólnie Krajeńskim. Kontakt telefoniczny: 514066891 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.