Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Firma Dombud z Gliwic zbuduje sępoleński skatepark. Gmina rozstrzygnęła przetarg na to zadanie. Całość ma kosztować niespełna 2 miliony złotych, z czego 85 procent stanowić będzie dofinansowanie unijne.

Najpóźniej do końca lipca gotowy będzie nowo przebudowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Sępólnie Krajeńskim. Gmina pozyskała na to zadanie dofinansowanie zewnętrzne. Prace budowlane już się rozpoczęły.

Zajęcia międzydziedzinowe z projektowania są doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin, w tym ilustracji, kaligrafii i grafiki koncepcyjnej, które są kluczowe dla skutecznego projektowania.

WYSTAWA WIELKANOCNA

Niniejsza Wystawa Wielkanocna w całości jest rękodziełem uczestników zajęć ceramicznych w CKiS oraz instruktorów Pracowni Ceramicznej.

Zebranie wiejskie Sołectwa Lutowo

W dniu 23 marca 2023 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie  odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Lutowo, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

W przyszłym tygodniu ruszy wypłata dodatkowych rocznych świadczeń pieniężnych dla emerytów i rencistów. Pierwsze trzynastki otrzymają osoby, których wypłata świadczenia podstawowego wypada na 1 kwietnia.

BURMISTRZ SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO rozstrzyga drugi konkurs na wsparcie zadania w zakresie rozwoju sportu w Gminie Sępólno Krajeńskie w 2023 roku

Płatnicy składek, którym ZUS założył z urzędu profil na PUE ZUS powinni dokończyć proces rejestracji, aby móc z niego korzystać. Warto się pospieszyć, bo od 24 marca e-ZLA będą przekazywane na profil techniczny płatnika, nawet jeśli nie zdążył go aktywować.

W dniu dzisiejszym (23.03.2023 r.) w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim odbyło się podpisanie umowy na Budowę skateparku w miejscowości Sępólno Krajeńskie.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1327, z późn. zm.)

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech