Szkółka Piłkarska CSiR wygrywa w Ślesinie!

Szkółka Piłkarska CSiR w Sępólnie Krajeńskim udanie zainaugurowała udział w kolejnym sezonie Kujawsko - Pomorskiej Halowej Lidze Żaków.

Na pierwszy turniej nasi zawodnicy udali się do Ślesina. Gospodarzem zawodów była drużyna: Dąb DAM-POL Potulice. W rywalizacji wzięli jeszcze udział gracze Fali Świekatowo oraz BKS-u Orlik Fordon. W pierwszym spotkaniu Szkółka CSiR zmierzyła się z gospodarzami wygrywając 3:1 po dwóch bramkach Maksymiliana Krawczaka i jednym trafieniu samobójczym.

DSC09777

Kolejnym rywalem naszej drużyny była Fala Świekatowo, tutaj także spotkanie miało podobny przebieg i zakończyło się naszym zwycięstwem 3:1. Do siatki rywali trafił ponownie Maksymilian Krawczak oraz Julian Gackowski. Na 3:1 podobnie jak w pierwszym meczu padła bramka samobójcza, po rzucie rożnym wykonywanym przez Maksymiliana Krawczaka. W ostatnim meczu zagraliśmy z najsłabszą drużyną tego dnia BKS-em Orlik Fordon. Po dwóch bramkach Maksymiliana Krawczaka i jednej Juliana Gackowskiego wygraliśmy 3:0. 

Szkółka Piłkarska występowała w składzie: Szymon Szwarc, Filip Nowak, Igor Nawrocki, Damian Bąkowski, Maksymilian Krawczak, Julian Gackowski, Sebastian Orzechowski, Maciej Łangowski, Dawid Pokora. Trener: Sławomir Gołąbek.

Kolejny turniej w ramach rozgrywek K-PHLŻ z udziałem naszego zespołu odbędzie się 17 grudnia 2017r. o godzinie 10.00 w Sępólnie Krajeńskim w hali Krajna Arena. Naszymi rywalami będą: UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Juventus Academy Bydgoszcz oraz Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie.  

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek