ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Przez całą noc roznosił prezenty, aż w końcu ze zmęczenia zasnął na sępoleńskim Rynku.

Święty Mikołaj zanim spotkał się z dziećmi, urządził sobie legowisko w centrum miasta. Maluchy musiały go obudzić.

Niecodzienny widok zastał mieszkańców Sępólna Krajeńskiego w środę (6.12) przed południem. Na Rynku Miejskim stało bowiem łóżko, a pod pierzyną spał Święty Mikołaj. Przyjechał on odwiedzić wszystkie dzieci. "Wcześniej przez całą noc rozwoził prezenty i tak się zmęczył, że musiał na chwilę odpocząć" - mówi Katarzyna Śmigiel - Wilkowska z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Obudzić go przyszły najmłodsi mieszkańcy miasta. Dzieci śpiewały piosenki i dziękowały za otrzymane upominki. Była też okazja to wspólnych zdjęć ze Świętym Mikołajem.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.