Otwarci na taniec

Oto krótka fotorelacja z warsztatów tanecznych jakie miały miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w miniony piątek.

Cztery godziny solidnej porcji ruchu pod okiem Anny Ludwickiej łączącej pracę tancerza oraz pedagoga. Warsztaty adresowane były do osób na średniozaawansowanym poziomie w tańcu współczesnym. Propagując taką a nie inną technikę taneczną zamierzamy pokazać, że taniec współczesny nie musi być postrzegany jako dziedzina niszowa czy elitarna, że może i powinien być dostępny dla wszystkich. Mocny element fizyczności ,perfekcja, koncentracja na detalu, zaskakujące doświadczenia to w telegraficznym skrócie o wydarzeniu jakie z pewnością na długo zapadnie w pamięci tancerek STUDIA TAŃCA STYL .Pierwsze spotkanie z cyklu za nami, czekamy na kolejne.

Materiały Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Tekst:Ewa Quiring Korczak
Fot.: Jacek Wojtania