Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie

Informujemy, że w terminie od 1 do 31 stycznia 2018r. można zgłaszać kandydatów do nagrody Przedsiębiorca Roku 2017 w Gminie Sępólno Krajeńskie zgodnie z  Uchwałą Nr XLVIII/374/14 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 28 sierpnia 2014r. w sprawie ustanowienia nagrody pod nazwą „Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie”

Wnioski o uhonorowanie przedsiębiorców, którzy wnieśli trwały wkład w rozwój społeczny i gospodarczy Gminy Sępolno Krajeńskie mogą składać podmioty uprawnione do zgłaszania kandydatów:

1. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego;
  2. Grupa co najmniej 8 radnych Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim;
  3. Grupa co najmniej 3 przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie;
  4. Statutowy organ wykonawczy organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związków działających na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie;
  5. Grupa co najmniej 100 mieszkańców ujętych w stałym rejestrze wyborców.

Wnioski o przyznanie nagrody należy składać  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim ul. Tadeusza Kościuszki 11, 89-400 Sępolno Krajeńskie pokój 10, w terminie od 1 do 31 stycznia 2018r. (od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), lub przesłać przy pomocy operatora pocztowego.

Wzór wniosku o przyznanie nagrody Przedsiębiorcy Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie za rok 2017.