Rada sołecka i osiedla

Sołectwo Dziechowo | Sołectwo Iłowo | Sołectwo Jazdrowo Sołectwo Kawle | Sołectwo KomierowoSołectwo LutowoSołectwo LutówkoSołectwo NiechorzSołectwo Piaseczno | Sołectwo Radońsk Sołectwo SikorzSołectwo SkarpaSołectwo ŚwidwieSołectwo TeklanowoSołectwo TrzcianySołectwo WałdowoSołectwo WałdówkoSołectwo WilkowoSołectwo WiśniewaSołectwo WiśniewkaSołectwo WłościbórzSołectwo Wysoka KrajeńskaSołectwo ZalesieSołectwo ZbożeOsiedle Nr 1 w Sępólnie KrajeńskimOsiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim | Archiwum : Kadencja 2003 - 2006

Sołectwo Dziechowo
Sołtys - Robert Westfal– Sołtys
Skład Rady Sołeckiej: Izabela Dobber – członek, Tadeusz Dobber – członek, Jacek Karbowiak – członek, Mariusz Szwarc – członek

więcej BIP >>


 

Sołectwo Iłowo
Sołtys - Stanisław Pałubicki (052) 388 91 80, GSM 667 391 335
Skład Rady Sołeckiej: Grabowska Barbara – członek, Harasiuk Joanna – członek, Mierzejewska Irena – członek, Sikora Barbara – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Jazdrowo
Sołtys - Robert Sieg (052) 389 20 44 , GSM 692 782 501
Skład Rady Sołeckiej: Fryżewski Piotr – członek, Rowecka Barbara – członek, Rowecki Józef– członek, Sieg Anna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Kawle

Sołtys - Lüdtke Magdalena GSM 601 725 026
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Gliszczyńska – członek, Katarzyna Jarska – członek, Michał Pankau– członek, Jolanta Wiśniewska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Komierowo
Sołtys - Maria Boczula GSM 697 419 706
Skład Rady Sołeckiej: Andrzej Futyma – członek, Katarzyna Lewandowska – członek, Anna Siódmiak-Mańka – członek, Agata Szcześniewska – członek, Marcin Szcześniewski - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutowo
Sołtys - Joanna Szydeł
Skład Rady Sołeckiej: Zenon Kujoth – członek, Roman Kwasigroch – członek, Wojciech Pokora – członek, Małgorzata Senska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutówko
Sołtys - Ryszard Skulski
Skład Rady Sołeckiej: Lamparski Waldemar – członek, Marach Leszek – członek, Oelberg Justyna – członek, Oelberg Mateusz – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Niechorz
Sołtys - Lech Powroźnik
Skład Rady Sołeckiej: Wojciech Baranowski – członek, Marian Bukolt – członek, Elżbieta Chmarzyńska – członek, Monika Kinast – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Piaseczno
Sołtys - Kazimierz Rakowski (052) 388 32 95, GSM 608 616 920
Skład Rady Sołeckiej: Gustyn Piotr - członek, Jasiek Janusz - członek, Kalla Beata - członek, Kitza Kinga - członek, Lipiński Leszek - członek, Rakowski Adrian - członek, Urban Marcin - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Radońsk
Sołtys - Rakowski Mateusz
Skład Rady Sołeckiej: Nowaczyk Violetta – członek, Piszka Izabela – członek, Szalski Karol – członek, Wiese Piotr – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Sikorz
Sołtys -Grażyna Michniacka
Skład Rady Sołeckiej: Katarzyna Lüdtke – członek, Janusz Michniacki – członek, Zbigniew Mróz – członek, Grażyna Olczak – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Skarpa
Sołtys - Ewa Binger
Skład Rady Sołeckiej: Bukowska Beata – członek, Folega Kamila – członek, Murawski Roman – członek, Niechwiadowicz Agnieszka – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Świdwie
Sołtys - Donata Rohde 669 940 211
Skład Rady Sołeckiej: Adam Duber – członek, Paulina Gładkowska – członek, Przemysław Lemański – członek, Janusz Wagner – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Teklanowo
Sołtys - Małgorzata Heleniak
Skład Rady Sołeckiej: Zofia Gulka – członek, Joanna Mrozik – członek, Dariusz Pieczywek – członek, Jan Przybysz – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Trzciany
Sołtys - Tadeusz Gapa GSM 662 688 801
Skład Rady Sołeckiej: Elżbieta Dominikowska - członek, Wiesław Dudek - członek, Bohdan Pliszka - członek, Sławomir Rozpłoch - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdowo
Sołtys - Marian Pukownik (052) 388 42 13, GSM 785 199 934
Skład Rady Sołeckiej: Leszek Gruszka – członek, Bożena Mania – członek, Dominika Patyna – członek, Roman Piekarski – członek, Piotr Rink – członek, Józef Rydzkowski – członek, Agnieszka Seydak – członek, Renata Stalka – członek, Tobiasz Świniarski – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdówko
Sołtys - Krzysztof Tarlach GSM 664 663 071
Skład Rady Sołeckiej: Magdalena Adrych – członek, Sławomira Adrych – członek, Waldemar Guzelak – członek, Barbara Jutrowska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wilkowo
Sołtys - Lidia Theus GSM 606 166 899
Skład Rady Sołeckiej: Tadeusz Pieczywek – członek, Gabriela Spychała – członek, Jacek Gappa – członek, Grzegorz Stryszyk – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewa
Sołtys - Jan Murek
Skład Rady Sołeckiej: Basiński Aleksander – członek, Buda Piotr – członek, Dix Waldemar – członek, Kuszyński Robert – członek, Majek Jacek – członek, Strawa Jakub – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewka
Sołtys - Marzena Pawełek GSM 697 800 504
Skład Rady Sołeckiej: Renata Nastula – członek, Mirosław Piehl – członek, Małgorzata Skrzyńska – członek, Janusz Węgierski – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Włościbórz
Sołtys - Antoni Barłóg (052) 388 45 11, 606 552 010
Skład Rady Sołeckiej: DOLNY Grzegorz – członek, Kobylarz Dorota – członek, Nędzołek Alina – członek, Sobiechowska Hanna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wysoka Krajeńska
Sołtys - Elżbieta Basińska-Czachor GSM 667 148 017
Skład Rady Sołeckiej: Anna Karpińska – członek, Jerzy Kuchna – członek, Sylwester Schauer – członek, Maria Sikora – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Zalesie
Sołtys - Stróżyński Stanisław (052) 388 24 70, 502 180 546
Skład Rady Sołeckiej: Paweł Dominiak - członek, Krzysztof Musiał-Krysiak - członek, Tomasz Muziewicz - członek, Sławomir Zdrojewski. - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Zboże
Sołtys - Lidia Szopińska
Skład Rady Sołeckiej: Leszek Ferensztajn – członek, Marlena Łuczyk – członek, Stanisław Tomaszewski – członek, Katarzyna Włodarczak – członek

więcej BIP >>


Osiedle Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 w Sępólnie Krajeńskim - Mariola Mosiądz - Śmigiel  GSM 606 163 469
Skład Zarządu Osiedla nr 1: Jacek Cyra - członek, Justyna Daniel - członek, Kacper Gładych - członek, Marcin Gulka - członek, Alicja Kapłon - członek, Benedykt Kluczka - członek, Katarzyna Kolasa - członek

więcej BIP >>


Osiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 w Sępólnie Krajeńskim - Stanisław Gustyn GSM 600 034 179
Skład Zarządu Osiedla nr 2: Krystyna Grzonna – członek, Jolanta Hennig – członek, Marcin Kryza – członek, Adam Mikulak – członek, Marian Papierowski – członek, Marek Patyna – członek

więcej BIP >>