Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

W roku 2021 Gmina Sępólno Krajeńskie uzyskała  dofinansowanie na  ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  na następujące zadania:

Rozpoczęły się prace drogowe na kolejnym odcinku położonym na terenach wiejskich w gminie Sępólno Krajeńskie. Tym razem roboty prowadzone są w miejscowości Wysoka Krajeńska. Potrwają one najpóźniej do połowy przyszłego roku.

Niebawem rozpocznie się budowa nowej drogi w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem chodzi o ponad 200 metrowy odcinek na osiedlu Leśnym. Ulica ta będzie gotowa najpóźniej we wrześniu tego roku.

Zakończyły się prace budowalne na ulicy Bukowej i Matejki w Sępólnie Krajeńskim. Roboty trwają jeszcze na ulicy Bergera. Wszystkie trzy trakty to ulice znajdujące się na osiedlu położonym w północnej części miasta. W wyniku remontu dziurawy asfalt został tam zastąpiony nową, estetyczną kostką betonową.

BUDOWA ULIC OSIEDLOWYCH TRWA

Kończą się prace na ulicy Matejki w Sępólnie Krajeńskim. Niebawem ekipa budowlana przeniesie się na ulicę Bergera. W mieście trwa budowa ulic osiedlowych.

Zakończyły się prace drogowe na ulicy Sportowej oraz Bojowników o Wolność i Demokrację w Sępólnie Krajeńskim. Na obu ulicach zniszczony asfalt został zastąpiony nowym. Powstały też ciągi pieszo-rowerowe.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech