Satelity kultury

"BAJKA O SMERFACH" - Wiśniewka

W piękne sobotnie popołudnie do Naszej świetlicy zawitali goście ze świetlicy wiejskiej z Lutówka. Goście zagrali dla Nas teatrzyk  pt.,,Bajka o Smerfach". Występ bardzo nam się podobał, aktorzy byli rewelacyjni, uśmieliśmy się z niektórych scen.

Spotkanie z prehistorią czyli Dzień Dinozaura w ARTiKu we Włościborzu.Po co dinozaurom ogony i płyty skórne? Dlaczego niektóre są roślino- a inne mięsożerne? Który z dinozaurów jest największy? Z jakiego powodu dinozaury wyginęły? - Na te i wiele, wiele inych pytań próbowaliśmy dziś odpowiedzieć.

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najważniejszych świąt w roku! Nie wolno o nich zapomnieć, a życzenia na dzień babci i dziadka to obowiązek każdego wnuka.

20 stycznia obchodzimy Światowy Dzień wiedzy o pingwinach. Z tej okazji w ARTiKu we Włościborzu również mówiliśmy o tych niezwykłych ptakach. Na chwilę przenieśliśmy się do Lodowej Krainy, pełnej małych pingwinów.

Kraina Wyobraźni w Lutowie

W dniach 12-23.02 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie odbywały się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. W zajęciach pt. "Kraina wyobraźni" uczestniczyło 27 osób.

Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce

Na tegorocznym Dniu Babci i Dziadka najmłodsi przygotowali spektakl pt.,,Wścibskie Wnuczęta " oraz zatanczyli układ 3 układy taneczne.