Satelity kultury

ARTiK z Lutowa dokarmia ptaszki

Co prawda zima w tym roku nie pokazała nam jeszcze swojego prawdziwego oblicza, ale nie oznacza to że nie możemy nauczyć się dokarmiać ptaszki.

Bajkowe Wałdówko

W ostatni dzień ferii zimowych w Wałdówku odbył się bal przebierańców pod hasłem "Świat Bajki".

Ferie zimowe w Lutowie

W tym roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie ferie zimowe odbyły się pod hasłem "Kreatywne Inspiracje".

Ferie w Radońsku

Tematem ferii były „Ptaki zimą”. W ramach dokarmiania, wykonaliśmy trzy karmniki i kilka kubeczków z karmą dla sikorek.

Dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej z Lutowa w grudniu udało nam się uczestniczyć w koncercie artystów przybyłych z Filharmonii z Bydgoszczy.

Ferie na kolorowo w Wałdowie

Zima nie musi kojarzyć się koniecznie z bielą. Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie postanowił wyłamać się ze schematu, organizując zimowe ferie dla dzieci, dla których hasłem przewodnim była „Zima w kolorach tęczy”.

Ferie zimowe w Iłowie

Pierwszą sobotę ferii dzieci i młodzież z Iłowa rozpoczęły bardzo pracowicie.

„Kreatywne inspiracje“ w Lutowie!

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia ferii zimowych "Kreatywne inspiracje" w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie! Zajęcia będą odbywały się od 14 do 24 stycznia 2019 r. w godz. od 10:00 do 13:00.

Lutowo „czaruje” na święta

Święta Bożego Narodzenia bez wątpienia są magiczne, dlatego Wiejski Ośrodek Kultury w Lutowie zaprosił na spotkanie przedświąteczne zatytułowane „Magia Świąt”.

Wałdowo gotowe na święta

W Wałdowie czuć już święta! Wiejski Ośrodek Kultury zorganizował świąteczny koncert połączony z tradycyjnymi jasełkami, co, mimo wciąż jesiennej aury, pozwoliło nam w pełni poczuć magię świąt.