Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka

Wałdowski Wiejski Ośrodek Kultury zaprosił świętujących babcie i dziadków do klimatycznej kawiarenki.

Przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich publiczność podziwiała występy lokalnych artystów. Były tańce, piosenki – chwile wzruszenia (w szczególności, gdy na scenie prezentowały się maluchy, których dziadkowie byli obecni na sali) i śmiechu. Z dedykacją dla świętujących wystąpili tego dnia najmłodsi i nieco starsi na co dzień rozwijający swoje talenty w WOK'u. Dalszą muzyczną część poprowadził Pan Jan Tłok. Kameralna atmosfera Muzycznej Kawiarenki przypadła do gustu licznie przybyłym babciom i dziadkom, a płynące ze sceny życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności były wyrazem szacunku oraz troski skierowanej do tych, którzy przez cały rok otaczają ciepłem i miłością swoje dzieci i wnuki.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - Michał Pick

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech