Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

,, Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
A na tej fladze, biel i czerwień,
Czerwień to miłość,
Biel serce czyste,
Piękne są nasze barwy ojczyste.''

W tych ciężkich dla nas chwilach, mimo to że nie możemy spotkać się na zajęciach w Artiku rodzice wraz z dziećmi uczciły jedno z najważniejszych świąt w naszym państwie, a mianowicie Dzień Flagi. Nasza biało-czerwona flaga to jeden z najważniejszych polskich symboli. Prace plastyczne wykonane wspólnie z rodzicami były wspaniałą lekcją przypomnienia sobie, że jesteśmy Polakami, a Polska to nasza ojczyzna. Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat. Dziękuje z całego serca za pomoc rodzicom w zrealizowaniu tego zadania.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - Barbara Czarnotta

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech