Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji Święta Odzyskania Niepodległości - Sępólno Kraj. 10.11.2018 r.

Dnia 10.11.2018 r. odbył się w Sali Lustrzanej (Swietlicy) CSiR w Sępólnie Kraj. Otwarty Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Startowało 17 zawodników z Świecia, Nakła n/Notecią, Chojnic, Więcborka, Mroczy, Bydgoszczy, Brzeźna Szlacheckiego i Sępólna Kraj,.

Grano systemem każdy z każdym na 5' z klasyfikacją w 4 kategoriach : 1) mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1700+, 2) mężczyźni (seniorzy) rank. Elo 1700-, 3) kobiety, 4) juniorów.

W wyniku 4,5 godzinnej rywalizacji Turniej wygrał zawodnik UKS "Ósemka" Chojnice Janusz Franckowski (Elo 1700+) przed Jarosławem Wiśniewskim (NOK Nakło Elo 1700+). W klasyfikacji seniorzy Elo 1700- wygrał Patryk Kazaniecki (MGLKS Grom "Wieża" Więcbork) przed Włodzimierzem Wruckiem (OSiR Tuchola) i Damianem Binger (MLKS "Krajna" Sępólno Kraj). W klasyfikacji kobiet wygrała Ewa Karkowska MKS EMDEK Bydgoszcz przed Angeliką Leśniak (KSz Gambit Świecie), Grażyną Turzyńską (UKS "Ósemka" Chojnice) i Joanną Marszelską (MLKS "Krajna" Sępólno Kraj.). W klasyfikacji juniorów wygrał Kacper Leśniak (KszGambit Świecie) przed Maciejem Bokwą i Marcinem Wójcickim (oboje MLKS "Krajna" Sępólno Kraj.). Najmłodszym zawodnikiem był Marcin Wójcicki. Sędzią głównym turnieju był Tomasz Theuss.

Zadanie pod nazwą:
"Działalność sekcji sportowych MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie"
jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

 

Załączniki: