Szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: www.zs1sepolno.edupage.org
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim: www.sp3sepolno.edu.pl 
Szkoła Podstawowa w Lutowie: www.lutowo.neostrada.pl
Szkoła Podstawowa w Wałdowie: www.waldowo.pl
Szkoła Podstawowa w Zbożu: www.spzboze.pl
Szkoła Podstawowa w Zalesiu: www.spzalesie.edupage.org
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie: www.wisniewa.pl
Przedszkole Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: www.przedszkolenr1.eu
Przedszkole Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim: www.naszabajka.com

Zawód pielęgniarki i położnej ma tysiące lat! 

Mimo postępu technologicznego nie da się zastąpić  kompetencji, troski i współczucia, jakie dają cierpiącemu człowiekowi.

To właśnie pielęgniarki i położne są przy nas w najtrudniejszych chwilach życia i towarzyszą nam podczas narodzin i ostatniego pożegnania. Zawsze gotowe nieść pomoc, wysłuchać i powiedzieć coś ciepłego.

Dlatego z okazji tak pięknego święta składamy Wam podziękowania za ofiarną pracę w odpowiedzialnej służbie potrzebującym.

Zawsze będziecie dla nas ważni!

Życzymy Wam dużo szczęścia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Uczniowie klasy 6 c  i Samorząd Szkolny
Szkoły Podstawowej nr 3
w Sępólnie Krajeńskim

Sępólno, 12 maja 2020 roku

1111

Polski ZŁOTY ma sto lat!

W ramach konkursu grantowego w Szkole Podstawowej nr 3 w Sępólnie Kraj. odbyło się wydarzenie edukacyjne pod hasłem Polski ZŁOTY ma sto lat!

Dnia 5 marca 2020r. uczniowie klasy VIII na lekcji j. angielskiego wykonywali plakaty związane z ochroną naszego środowiska naturalnego w ramach wcześniej przeprowadzonej lekcji: „What we can do to save our environment”.

Impreza odwołana

Powołując się na stanowisko Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej dotyczące redukowania możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS- Cov-2 oraz sytuację epidemiologiczną grypy na terenie powiatu sępoleńskiego impreza "Od przedszkolaka do pierwszaka" zaplanowana na 11.03.2020 r. jest odwołana.

W dniu 25 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Wiśniewie wystąpiła Grupa Artystyczna REKONSTRUKTO z Lublina z pokazem historycznym pod hasłem „Wrzesień 39”, czyli o tym jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita.