Szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: www.zs1sepolno.edupage.org
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim: www.sp3sepolno.edu.pl 
Szkoła Podstawowa w Lutowie: www.lutowo.neostrada.pl
Szkoła Podstawowa w Wałdowie: www.waldowo.pl
Szkoła Podstawowa w Zbożu: www.spzboze.pl
Szkoła Podstawowa w Zalesiu: www.spzalesie.edupage.org
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie: www.wisniewa.pl
Przedszkole Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: www.przedszkolenr1.eu
Przedszkole Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim: www.naszabajka.com

Po raz VII Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim wraz z Centrum Sportu i Rekreacji, Urzędem Miejskim oraz Zakładem Obsługi Oświaty Samorządowej w Sępólnie Krajeńskim i Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sępólnie Krajeńskim miał okazję do organizacji zawodów „Pluszowego Misia”

Dnia 28 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Wiśniewie odbyły się warsztaty przyrodnicze, które poprowadził p. Mariusz Szczepański, edukator z Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.

Światowy Dzień Wody w Wiśniewie

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. To dobry moment, by przypomnieć sobie, że wodę trzeba szanować. Woda to przecież podstawowy element życia, niezbędny zarówno dla ludzkości, jak i dla całej reszty świata ożywionego.

W piątek 29.03.2019r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Gminne Zawody „Plusowego Misia”, organizowane przez: Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Kraj. Gminę Sępólno Krajeńskie oraz Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

26 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Zbożu wyjechali do CKiS w Sępólnie Krajeńskim, aby obejrzeć przedstawienia teatralne przygotowane przez aktorów Teatru Profilaktycznego „Alert” z Wrocławia.