Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu

Laureatami w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym

12 maja 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalesiu z klas V- VIII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” on-line. Głównym założeniem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania wiedzy i zainteresowań w jak najciekawszy dla nich sposób. Konkurs odbył się w formie internetowej i został tak zaplanowany, aby zmotywować uczniów do atrakcyjnego i wartościowego spędzenia czasu. Rozgrywany był w kilku kategoriach wiekowych: kl. kl. 5-6 i kl.7-8. Uczniowie mogli rozwiązać test w domu wykorzystując dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (np. laptop, tablet, telefon). Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą.


Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  • Hubert Furmaga uczeń 6 klasy- 6 miejsce w kraju,
  • Maciej Domaszek uczeń 8 klasy- 7 miejsce w kraju,
  • Jakub Furmaga uczeń 8 klasy- 10 miejsce w kraju.

Uczniom przyznany został tytuł i dyplom Laureata ogólnopolskiego konkursu.

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Brawo!!!

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech