Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Mikołaj w oddziale przedszkolnym w Wiśniewie

W poniedziałek 7 grudnia na przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie czekała w klasie ogromna niespodzianka.

Dzieci już od kilku dni z niecierpliwością wyczekiwały niezwykłego gościa, Świętego Mikołaja. Po wejściu do sali na twarzach dzieci malowała się wielka radość i niedowierzanie. Niestety Mikołaj nie mógł poczekać za milusińskimi, aby wręczyć im osobiście prezenty, ponieważ musiał odwiedzić jeszcze wiele grzecznych dzieci na całym świecie. Zostawił przedszkolakom prezenty oraz list, w którym prosił, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole.  

Kolejną niespodzianką były pyszne pierniczki. Przedszkolaki z ogromnym zapałem zabrały się do ich ozdabiania. Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci dzieci.

Bardzo gorąco dziękujemy pomocnikom Świętego Mikołaja Państwu Karolinie
i Aleksandrowi Basińskim oraz Ewelinie i Jackowi Nowaczykom.

Wychowawca oddziału przedszkolnego

Krystyna Kałaczyńska

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech